Makijaż

Wiele oblicz sztuki wizażu

Makijaż ślubny jest wyjątkowym rodzajem makijażu, łączącym w sobie elementy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien jedynie delikatnie podkreślić urodę, nie zmieniać przy tym wyglądu Panny Młodej.
Makijaż ślubny poprzedzony jest makijażem próbnym, to właśnie wtedy wspólnie tworzymy końcową wizję, uwzględniając typ Twojej urody, fryzurę, wygląd sukni i dodatków.

 

Cena makijażu ślubnego - 130 zł

Cena makijażu próbnego - 130 zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalne okazję. Powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach, tak aby jak najlepiej prezentował się prze świetle świec oraz sztucznym oświetleniu. Przy makijażu wieczorowym możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa i ekstrawagancji.

 

Cena makijażu wieczorowego - 120 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Test to makijaż delikatnie upiększający, który ma na celu jedynie subtelne podkreślenie urody. Jest to makijaż dyskretny, świetlisty i lekki. Ma ukryć niedoskonałości skóry i sprawić, aby twarz wyglądała świeżo i promiennie. Makijaż dzienny ma również za zadanie retuszować niedoskonałości skóry, dlatego musi być wykonywany wysokiej jakości kosmetykami.
 

Cena makijażu dziennego biznesowego - 70 zł

Twój e-mail
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

MAKIJAŻ DZIENNY, BIZNESOWY

Makijaż fotograficzny znacznie różni się od tradycyjnego makijażu. Muszą uwzględniać takie czynniki jak stopień rozproszenia oraz barwę światła,  technikę fotografowania, a przede wszystkim efekt jaki chcemy uzyskać.
 

Cena makijażu fotograficznego - uzależniona od specyfiki zlecenia

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Makijażystka

Bez względu na to jaki makijaż wybierzesz, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości kosmetyków, będziesz mogła się nim cieszyć całą noc. Aby dodatkowo zwiększyć trwałość, każdy make-up utrwalany jest specjalnym fixerem, co tworzy na jego powierzchni wodoodporna warstwę. Nieodłącznym elementem wszystkich makijaży, są  kępki sztucznych rzęs. To one nadają spojrzeniu głębi oraz modelują oko.

Oktavia Makeup & Lashes

 

Os. Zacisze, Olsztyn

 

☎ +48 511 750 829

oktavia.makeup@hotmail.com

Makijaż

Menu Oktavia Makeup & Lashes

Oktavia
Makeup & Lashes

ikona Facebook
ikona instagram
ikona pinterest
ikona pinterest
ikona instagram
ikona Facebook