Przedłużanie rzęs 

17 lipca 2018
Higiena do 48h od zabiegu   To decydujący czas dla trwałości aplikacji. Bezwzględnie unikaj kontaktu z wodą , parą wodną i wysoką temperaturą. Zrezygnuj z basenów, sauny, solariów i gorących kąpieli.
17 lipca 2018
Na czym polega zabieg przedłużania rzęs? Zabieg przedłużanie rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej jej sztucznego odpowiednika. Każda rzęsa naturalna jest izolowana, a następnie za pomocą specjalnego kleju, dokleja

METODA 1:1

Zabieg przedłużanie rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej jej sztucznego odpowiednika. Każda rzęsa naturalna jest izolowana, a następnie za pomocą specjalnego kleju, dokleja się do niej rzęsę syntetyczną. Ważne jest zachowanie odpowiedniego odstępu, aby klej nie miał bezpośredniego kontaktu ze skórą powieki.

Szeroki wybór doklejanych rzęs pozwala dobrać kolor, grubość, długość, a także stopień podkręcenia do oczekiwań klientki. W zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.

Przedłużanie rzęs

Twój e-mail
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

METODA HOLLYWOOD EFFECT

Metoda objętościowa inaczej nazywana Hollywood Effect czy Russian Volume, polega na doczepieniu do rzęsy naturalnej, kępki składającej się z 4 lub nawet 10 rzęs syntetycznych. Pozwala to na maksymalne zagęszczenie rzęs. Metoda ta sprawdzi się u kobiet, które pragną wyrazistego efektu.

Metody 2D i 3D inaczej nazywane 2:1 i 3:1 polegają na doklejeniu kępki 2 lub 3 rzęs syntetycznych do rzęsy naturalnej. Rzęsy wykorzystywane do tego zabiegu są lżejsze i cieńsze niż te stosowane do metody 1:1.  Jest to zabieg przeznaczony dla kobiet pragną uzyskać efekt zagęszczonych i wydłużonych rzęs oraz dla posiadaczek naturalnie rzadkich rzęs

 

Cena: założenie
2D - 130 zł,
3D - 150 zł

4-6D - 170 zł

Cena: uzupełnienie
2D - 90 zł,
3D - 110 zł

4-6D - 140 zł

Kontakt

METODA 1:1

METODA 2D, 3D

  • Kocham i szanuje zwierzęta, dlatego do przedłużania nie używam rzęs z norek. Doczepiam jedynie rzęsy jedwabne


  • Uzupełnienie liczone jest do 3 tygodni od pierwszego założenia lub poprzedniego uzupełnienia rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Jest to zabieg przeznaczony dla kobie, którym zależy na maksymalnie naturalnym efekcie.

 

Cena: założenie 1:1 - 120 zł

Cena: uzupełnienie 1:1 - 70 zł

Metody przedłużania rzęs

Wróć

Oktavia Makeup & Lashes

 

Os. Zacisze, Olsztyn

 

☎ +48 511 750 829

oktavia.makeup@hotmail.com


menu przedłużania rzęs

Oktavia
Makeup & Lashes

ikona Facebook
ikona instagram
ikona pinterest
ikona pinterest
ikona instagram
ikona Facebook