Regulamin Stylizacji Rzęs
 

 1. Na zabieg przedłużenia rzęs przychodzimy po dokładnym demakijażu oczu, zaleca się także wyjęcie soczewek kontaktowych. W przypadku przyjścia na wizytę z makijażem, zastrzegam sobie prawo do wykonania usługi demakijażu brzegu powieki za dodatkową opłatą 20 zł.

 2. Na zabieg przychodzimy bez osób towarzyszących.

 3. Na zabieg przychodzimy punktualnie tj. nie 5 min wcześniej, ponieważ nie dysponuję poczekalnią.

 4. W sytuacji spóźnienia się klientki na wizytę, wykonuje tyle aplikacji ile zdążę w przeznaczonym na to czasie. Spóźnienie nie powoduje obniżenia ceny.

 5. Zabieg trwa od 2 do 2,5 godziny, zależnie od metody i ilości rzęs klientki. Proszę o zarezerwowanie dostatecznie dużo czasu na wizytę.

 6. Klientka zobowiązana jest powiadomić o wszystkich przewlekłych chorobach (problemy z tarczycą, uczulenia, alergie, choroby i operacje). Wszystkie problemy zdrowotne mogą wpływać na trwałość aplikacji tj. problemy z tarczycą, hormonalne i inne problemy np. bardzo tłusta cera.

 7. W przypadki osób z alergią na „zwykły” klej istnieje możliwość wykonania aplikacji na hypoalergicznym kleju, trwałość takiej stylizacji jest krótsza i wynosi około 2 tygodnie.

 8. Klientka zobowiązana jest poinformować, gdy po zabiegu wystąpią niepożądane objawy bądź aplikacja będzie nietrwała ( reklamacja uwzględniania jest do 4 dni ).

 9. Nie odpowiadam za trwałość aplikacji, gdy nie będą stosowane prawidłowe zasady pielęgnacji.

 10. Przy pierwszej wizycie każda z klientek poproszona jest o wypełnienie karty klientki.

 11. Osoby niepełnoletnie w wieku poniżej 18 lat, mogą skorzystać z zabiegu stylizacji rzęs jedynie za pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego.

 12. Wizytę można odwołać telefonicznie lub wysyłając SMS z imieniem, nazwiskiem, datą i godziną wizyty. Klientka, która bez uprzedzenia nie zjawi się na umówioną wizytę, nie będzie mogła umówić się ponownie.

 13. Wszystkie ustalone zasady stworzone są, by zadbać o zdrowie, komfort i trwałość aplikacji każdej klientki

 14. Umówienie się na wizytę oznacza automatyczną akceptację powyższego regulaminu. W przypadku pytań odnośnie regulaminu, proszę o kontakt.

Kontakt

Twój e-mail
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oktavia Makeup & Lashes

 

Os. Zacisze, Olsztyn

 

☎ +48 511 750 829

oktavia.makeup@hotmail.com

menu
menu

 


 

Oktavia
Makeup & Lashes

ikona Facebook
ikona instagram
ikona pinterest
ikona pinterest
ikona instagram
ikona Facebook